Třídění SB:
TADÝÝS

HLÁSNI mi plsky TADÝÝÝÝSKÝÝÝÝÝ. Je to první kolo SOND a jsem tam jako Ivetulina

Březen 2010

Navždy papa :-(

16. března 2010 v 19:11 | Ivetulina a Krystý
3,2,1. Blog je zrušen. Nenecham ho úplně zničit ale už tam nepřibide žádný článek, obrázek, rubrika a ani jednou už neoběhnu.
Strašně mě to mrzí ale vůbec nemám čas a teď si přeju malího pejska a ten vyžaduje hrozně péče. A navíc když obíhám tak to je hrozně vímečně protože doopravdy nemám čas. Strašně mě to mrzí a SBénkům přeju hrozně štěstí s blogem a ať jste na nějakém tom žebříčku na www.blog.cz . Tak se mějte lidi

Rušíme blog

15. března 2010 v 20:35 | Ivetulina a Krystý
Promiňte nám lidi ale rušíme blog protože nás to nebaví, nevíme co máme psát a taky nemáme čas. Sbčkům to napíšu na blog zejtra v 20:00 blog rušíme úplně. Promiňte ale ty poslední dny nás to přestalo úplně bavit. Jdu naposledy oběhnout. Tenhle obrázek si prosím dejte SBčka na svůj blog jako památku. Mám vás ráda.

Kusowka

14. března 2010 v 12:03 | Ivetulina a Krystý
Čmajznuto od nutela obchudek

dooběhnu večer

13. března 2010 v 10:18 | Ivetulina
Lidičky. Dooběhnu večer. Nestíhám.

Omluvenka na dnešek i zítřek pro mě i Krystý

13. března 2010 v 9:40 | Ivetulina
Píšu sem omluvenku na dnešek a zítřek protože nebudeme přes den doma. Máme tréninky na aby jsme pořádně nacvičily tu choreografii atd. Bude to fuška. Omluvenka na dnešek bude od 11:00 do 17:00 hodin. Na zítra to bude od 14:00 do 18:00.Další sobotu už pojedeme na první soutěž s touhle formací. Tak nám držte palečky. Dneska bude asi náročnější trénink protože to budeme muset nacvičit s kulisama a ty velký jsme do teď neměly. Tak se mjte dobře lidičky. Jdu oběhnout SB.

Asi se mi to tam pomotalo

12. března 2010 v 20:32 | Ivetulina
Musim se vám k něčemu přiznat. Poslední dobou se mi v hlavě asi něco pomotalo protože jsem hledala náušnice a já je měla v uších. Hledám prstýnky, najdu je na rukou, přijdu do školy a zjistím že nemám penál. Náš prohledavač třídy kterej vždycky všechno najde mi najde penál v deskách. Na tréninku hledam tričko a kamarádka mi půjčí svoje protože má 2. Na konci tréninku zjistim že bylo v tašce. No prostě se mi to v hlavě nějak pomotalo.

Nová spolumajitelka blogu

12. března 2010 v 19:45 | Ivetulina
Mám novou spolumajitelku blogu. Jmenuje se Krýstý. Je to kámoška z T.C.O.dance. Je strašně moc fajn. Má i sestru Kláru a ta má blog TADY. A když mám spolumajitelku znamená to že tady bude víc článků, budeme víckrát obíhat, bude více obrázků v galerii a bud více rubrik. Prostě bude blog bohatější. Asi to dostal blog k oslavení 2 měsíců XD. Tak se mějte lidičky.

Třídění SB

11. března 2010 v 20:02 | Ivetulina
Rozhodla jsem se že se přesvědčím kdo sem doopravdy chodí. Omlouvám jenom kobru 14 která se stěhuje. Asi nemá přístup k internetu. Nepíšu vám to na bloček proto aby jsem doopravdy zjistila kdo sem chodí. Dávam vám čas do 25. března. 14 dní úpa stačí.Stačí napsat třeba jenom jeden koment někam úpa jinam protože budu vědět že si tu byla.
Napiš jenom:
1. Přezdívku
2. Blog
Milý Johne

9. března 2010 v 21:22 | Ivetulina
Něco o filmu milý Johne:

Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jížní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže dovolenku, respektive prázdniny musí jednou skončit. Vidají se jen sporadicky, po 11. září Johnova vojenská mise na Blízkém Východu neustále prodlužuje. Dobu odloučení se musí milenci zmírňovat koresponencí, něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru. Zatím co Savannah má obrovský strach a zoufale čeká na další dopis, jenž potvrdí, že je stále na živu, John se trápí, protože neví, zda má upřednostnit touhu po Savannah nebo profesionální odpovědnost vůči své zemi. Vše navíc ještě stíží nečekaná tragédie, která vztah páru vystaví té nejvěčí zkoušce.

Obrázky Demi Lovato

9. března 2010 v 20:58 | Ivetulina
Jestli chceš vidět ještě ví tak se podívej do galerky.

Alenka v říši diů (2/2)

9. března 2010 v 20:53 | Ivetulina
Jedním slovem vám řeknu jaký byl film Alenka v říši divů: Krásnýý!!!!!!! Strašně moc doporučuju aby jsi na něj šla do kina. V 3D to je strašně hezký ale hned po 15 minutách už mě boleli oči. Ale za ten zážitek to doopravdy stojí. Doopravdy moc moc doporučuju aby jsi na něj šla do kina. A určitě si k tomu dej nějaký jídlo. Já si dala nachos se sýrovou omáčkou s coca colou. Opravdu velkej zážitek. Moc doporučuju.

Alenka v říši divů (1/2)

9. března 2010 v 15:44 | Ivetulina
Ahojda lidičky! Dneska jdu do kina na film Alenka v říši divů. Jdu na to ještě s kamarádkou a její spolužáci ze třídy říkali, že na tom byli a strašně se jim to líbilo. Taky to napovída počtu obsazených sedadel v kině. Na štěstí jsme ještě nějaký dobrý našli. Tak už se docela těším. Napíšu na blog jestli to bylo hezký ale když si to ostatní vychvalujou tak to bude asi hezký. Tak papa. Napíšu na blog ještě nějaký články a půjdu. Pá

Hlásni mi prosím

7. března 2010 v 13:12 | Ivetulina
Hlásni mi prosím v sonk Tadýýs. Prosíím prosíím kdykoliv oplatím.

This si me

6. března 2010 v 12:03
Strašně krásná písnička. Aspoň mě se teda líbí. Poslechni si jí. Akorát neklikej na ty ikony na začátku.

Otázky

6. března 2010 v 0:00 | Ivetulina
Tady máš pár otázek a napiš do komentů ( podle pravdy ) odpovědi. Tak tady to je:

1. Ahooj!
2. Jak se máš?
3.Co máš radši? Fanta/ coca cola
zima/léto
škola/domov (já vim že to bude domov )
4. Nejoblíbenější kniha
5. Nejoblíbenější film
6. PAPA

Jako v ráji

5. března 2010 v 23:46 | Ivetulina
Když jsem šla dneska na trénink vylilo se mi na zastávce pití do tašky kde jsem měla časopis, peněženku a oblečení na trénink(triko a kalhoty). A když jsem stála na zastávce tak za mnou přišel úplně kouzelnej kluk kterej vypadal jak anděl. a říká mi: Něco ti teče z tašky. Tak jsem se podívala a nejednou vidim jak je celá taška úplně mokrá. Tak jsem se podívala jestli to je tak hodně abych se vracela domů ale já nechtěla jít domů protože tam byl ten kluk a jel stejnou tramvají jako já a dokonce i na stejný místo jako já ( Církevní gimnázium). Cestou v tramvaji říkal aby jsme si prohodili telefoní čísla a stalo se. Když jsme tam došly tak jsem musela počkat na ostatní ale on už musel jít prej na nějaký doučování ájiny. Potom mi řekl že mi večer napíše. Byli tam i nějaký jiný holky který tam už čekali takže se mě pořád ptali kdo to byl a tak. Tak mi večer psal o tom jak se mam. A nakonec po asi 10 SMS mi napsal. Pa. pusu.

Velká rychlost

4. března 2010 v 20:01 | Ivetulina
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, protože k článku vyzkoušej překvápko jsem za méně než hodinu jsem obdržela na blogu celkem 7 komentářů. Byly tam i komentáře od lidí které jsem do teď vůbec neznala. Strašně moc děkuju.

Vyzkoušej překvápko

4. března 2010 v 18:39 | Ivetulina
Určitě si vyzkoušej překvápko. Bude sranda. Pokecáme. Ale to nebudu já kdo bude povídat. To bude počítač. Jednou jsem to vyzkoušela a doporučuju. Akorát to musíš dokončit když už to začneš. Bude to trvat maximálně 5 minut. Najdeš ho jako první v menu. Má nadpis překvápko.

Nápověda: Musíš pořád klikat na určené místo. Určitě budeš vědět na jaké. I když tam bude nějaká otázka. Pokud by tě to přestalo bavit, tak stiskni dlouze enter. Ale když se ti tam objeví taková stránka tak nesmíš klikat na tlačíko zpět protože potom by si to musela začít znova.

Lady GaGa

2. března 2010 v 19:23 | Ivetulina |  Lady GaGa
Lady GaGa, občanským jménem rmanotta se narodila v roce 1986 italským rodičům v New Yourku. O dvacet let si dala přezdívku Lady GaGa podle písničky Radio GaGa od Queenů a vrhla se na kariéru popové hvězdy. V roce 2008 vydala album The Fame, které je prý o tom,"že se každý může cítit slavný." Deska se dostala na vrchol všelijakých žebříčků, stejně jako její singly Just dance a Poker Face, a samozřejmě se výborně prodává. O vánocích 2009 se prodalo 8 miliónů kopií.

Když byla ještě maličká holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Laupet, Michaela Jacksona, její táta jí inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Rolling Stones či Beatles.

V 17ti letech se stala jednou z dvaceti šťastných (a taky talentovaných) dětí, které se předčasně dostaly na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yourku. Nejdříve se proslavila psaním textů pro jiné umělce (například Pussycat Dolls a Briney Spears). Při přípravě jejího debutového alba ji dokonce uvolňovali učitelé z výuky. Lady GaGa se pak zaslouženě se svými hity jako Just Dance a Poker Face se dostala až na samotný vrchol popu a taky na žebříčky britské hitparády.

Většina scénických kostýmu pochází z jejích tvůrčích nápadů.
Lady GaGa má dva psy Lava a Remus který před nedávnem zemřel. Můžeme je vidět v klipech Just Dance, Eh Eh(Nothing Else I Can Say), Lovegame a Paparazzi. Jednoho z nich i v Bad Romance.

Vlasy Lady GaGa jsou pravé, i když někdy vypadají jako paruka. Ve většině klipů má vlasy dlouhé, ale momentálně je ostříhaná na mikádo, tak ji můžeme vidět už v zmiňovaném klipu písničky Paparazzi.

Ve čtyřech letech se naučila improvizovat na piáno a ve 13ti letech skládala balady. Ve 14ti hrála na piáno v New Yourských klubech.


Vyhodnocení ankety

2. března 2010 v 7:35 | Ivetulina
Tak a je tu vyhodnocení ankety a hlasovaly jste na otázku co jsi za znamení. Tak tady to je: 1. místo: kozoroh 6 hlasů, 2 místo: beran 5 hlasů, 3.-6. místo: blíženci 3 hlasy, 3.-6 místo: panna 3 hlasy, 3.-6. místo: váhy 3 hlasy, 3.-6. místo: štír 3 hlasy, 7.-10 místo: ryby 2 hlasy, 7.-10. místo: býk 2 hlasy, 7.-10 místo: rak 2 hlasy, 7.-10. místo: střelec 2 hlasy, 11.-12. místo: vodnář 1 hlas, 11.-12. místo: lev 1 hlas

Celkem se zúčastnilo 33 lidí.